Nacházíte se na stránce: www.sportovnikrouzky.cz / Brno-město / Aerobik / 1CLUB Brno - Závodní aerobik

1CLUB Brno - Závodní aerobik

1CLUB Brno připravuje závodníky ve sportovním aerobiku a fitness týmech na soutěže Českého svazu aerobiku, fitness a tance FISAF.cz. Děti trénují 2-4x týdně 2 hodiny na základní škole Kamínky 5. Tréninky jsou vedeny kvalifikovanými trenérkami, které mají za sebou řadu osobních i trenérských úspěchů v aerobiku i jiných sportech.

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA NAŠE TRÉNINKY A PŘIDEJTE SE K NÁM! Více informací na www.oneclub.cz, 728 522 328. Těšíme se na Vás!

Máte rádi hudbu? Cítíte rytmus? Jsou Vašimi vzory mistryně světa ve sportovním aerobiku Olga Šípková či Denisa Barešová? Chcete být jako ony? Přihlaste se do kurzů závodního aerobiku a splňte si svůj sen!

SPORTOVNÍ AEROBIK Sportovní aerobik je soutěž jednotlivců, párů a tříčlenných týmů (trio). Sestava sportovního aerobiku musí obsahovat povinné, povinně volitelné a doplňující prvky obtížnosti ze 4 kategorií - statická síla, skoky, kliky a flexibilita.

FITNESS TÝMY Fitness týmy jsou 6-8 členné týmy, které závodí v kategorii aerobik a step. Fitness aerobik je bez náčiní, naopak fitness step využívá náčiní step. Závodní choreografie trvá 2 minuty a hodnotí se především provedení, synchron a obtížnost. Důležité je také, aby všichni členové byli na stejné úrovni - jak technicky, tak vzhledově. Tréninky fitness týmů jsou náročné, ale jednotliví členové týmu se navzájem podporují a motivují ke společnému cíli - úspěchu na závodech.

Kontakt
E-mail: info@oneclub.cz
Web: www.oneclub.cz