Nacházíte se na stránce: www.sportovnikrouzky.cz / Praha 6 / Cvičení / Centrum POHYB DĚTEM - Praha 6

Centrum POHYB DĚTEM - Praha 6

V Centru POHYB DĚTEM čeká na malé sportovce parádní tělocvična a netradiční dětský koutek. Rodiče i děti si mohou po svém kurzu odpočinout ve stylové kavárně.

V našem centru probíhají pravidelné kurzy POHYB DĚTEM – zdravé a hravé cvičení pro děti. Nabízíme cvičení maminek s kojenci a batolaty. Pro předškoláky máme připravené pohybové kroužky – tanečky, relaxační jógu, pohybové hry, cvičení s gymbally a overbally. Rodiče s dětmi si u nás vyzkouší překážkovou dráhu, pestré pomůcky, naučí se říkanky i písničky.

Podporujeme kladný vztah k pohybu a zdravý vývoj dítěte. Naše metodiky vychází z poznatků psychomotorického vývoje a fyzioterapie, kurzy na sebe volně navazují. Pořádáme také cvičení pro těhotné. V průběhu roku chystáme speciální akce mimo pravidelné kurzy cvičení pro děti. Pohodlně a zdarma u nás zaparkujete.

Pokud by Vám nevyhovovala Praha 6, cvičíme i na dalších místech po celé Praze: Praha 1 - Fitnesskotva, Praha 4 - Squash Arena, Praha 5 - Česká asociace Sport pro všechny, Praha 6 - Sport Centrum Evropská, Praha 7 - Tančírna, Praha 8 - Svět pod Palmovkou.

Informace najdete na našich webových stránkách či na Facebooku https://www.facebook.com/centrumPOHYBDETEM

Kontakt
E-mail: info@pohyb-detem.cz
Web: pohyb-detem.cz