Nacházíte se na stránce: www.sportovnikrouzky.cz / Jihomoravský kraj / Fotbal / Dívčí fotbalový tým Tatranu Kohoutovice

Dívčí fotbalový tým Tatranu Kohoutovice

Hledáme dívky a slečny od 4 let, které chtějí hrát fotbal. Pokud tedy máte takovou dívku okolo sebe, tak stačí napsat na email jsadilek@volny.cz a nebo SMS zprávu na číslo 607 277 890. Následně budete kontaktováni a dostanete kompletní informaci o tom, kdy a kde bude nejbližší trénink, a dostanete také bližší informace.

V Brně je zatím jen jeden tým, který má dívčí mládež. „Naším cílem není být přímým sokem Zbrojovky, ale aby fotbal v Brně hrálo více děvčat. Jde nám o pozvednutí úrovně tohoto sportu na tomto území“ říká koordinátor dívčí mládeže Tatranu Kohoutovice Jan Sadílek. „Žádné děvče nemá u nás dveře zavřené. Záleží pouze na přístupu dané dívky či slečny a ne na tom zda je začátečník či už fotbal hrála. Pokud bude chodit na tréninky a nevypustí je, tak si určitě zahraje i v zápasech.“ ubezpečuje trenér juniorského dívčího týmu týmu Luděk Koubek.

S rozvojem dívčí fotbalové mládeže to myslíme v Kohoutovicích vážně. Od ledna 2014 už probíhají dívčí tréninky. Zatím se sešla děvčata napříč věkovým spektrem a s různými fotbalovými dovednostmi. Základy dívčí mládeže už tak v tomto fotbalovém oddíle dostávají jasné obrysy.

Rádi přivítáme mezi sebou další děvčata.

Kontakt
E-mail: jsadilek@volny.cz
Web: tatrankohoutovice.eu