Nacházíte se na stránce: www.sportovnikrouzky.cz / Brno-město / Cvičení / mažoretky LiLi

mažoretky LiLi

Máš zájem a chuť tančit? Přidej se do skupiny „Mažoretek LILI“.

Web: www.mazoretky-lili.com

Sledujte facebook: www.facebook.com/LILImazoretky

Jsme skupina mažoretek LILI. Trénujeme v centru Brna na „Zámečku Hybeška“ ve volnočasovém a sportovním centru, které se nachází na Hybešove 17.

Nejsme takové ty klasické mažoretky v uniformách, které široká veřejnost zná. Sledujeme nejnovějšími trendy v mažoretkovém sportu a to nejen v kostýmcích, ale i v práci s hůlkou a choreografiích. Děvčata mají kromě technické přípravy jako je práce s hůlkou či třásněmi i pohybovou, gymnastickou, baletní a taneční průpravu. To znamená, že děvčátka mají celkový pohybový rozvoj. K tomu všemu a hlavně k soutěžím patří krásné barevné a třpytivé kostýmy spojené s krásně učesanými vlasy a výrazné líčení složené hlavně ze třpytivých dekorativních líčidel. To vše vede malé děvčátka ke společenské výchově mladých dam.

Děvčata se staly II.vícemistryně pro rok 2014 v miniformaci v kategorii kadet na mistrovství Evropy i světa, které se konalo v Chorvatsku v Poreči.

Pravidelně pořádáme různě zaměřená soustředění a o prázdninách pořádáme sportovně zaměřené příměstské tábory, které jsou otevřeny nejen pro členky LILI, ale také pro veřejnost.

Velmi rády vystoupíme i na Vaší akci.

Do mažoretek LILI je možné přihlásit dívky od tří let během celého školního roku. Mažoretky LILI trénují nejen s hůlkou (baton), ale i třásněmi (pom pom).

Máš zájem a chuť tančit? Přidej se do skupiny „Mažoretek LILI“.

Web: www.mazoretky-lili.com Sledujte facebook: www.facebook.com/LILImazoretky

Kontakt
E-mail: info@mazoretky-lili.com
Web: www.mazoretky-lili.com