Nacházíte se na stránce: www.sportovnikrouzky.cz / Plzeň-město / Moderní gymnastika / SK GymŠarm Plzeň

SK GymŠarm Plzeň

Krása, ladnost, elegance. To je moderní gymnastika. Od měsíce září přijímáme nová děvčátka ve věku 5 až 7let. Jiný ročník je možné domluvit prostřednictvím e-mailu. Co s sebou na nábor? Legíny a tričko, ponožky, cvičky nebo piškoty, vlasy v culíku (je zakázáno nosit čelenku se zoubky), pití. Tréninky probíhají na 33.ZŠ v Plzni na Skvrňanech.

Jsme mladý rozvíjející se sportovní klub, který by rád vrátil v Plzni moderní gymnastiku do sportovních tříd základních škol.

Zabýváme se přípravou závodnic v kategoriích jednotlivkyň volného programu. Nejmladší závodnice se učí základům - tedy krásnému držení těla a zdravému sebevědomí. Velký důraz je kladen na zdravý vývoj a zvyšující se sportovní úroveň. Trenérky zařazují do tréninku kompenzační cvičení, hry a spolupracují s kondičním trenérem a baletním pedagogem. Přes týden se děvčata věnují přípravě na jednotlivé závody, které se konají o víkendech po celé České republice a Německu. O letních prázdninách na děvčata čeká letní soustředění, kde krom práce na ně čeká spousta her a zábavy.

Kontakt
E-mail: skgymsarm@seznam.cz
Web: www.skgymsarm.webnode.cz