Nacházíte se na stránce: www.sportovnikrouzky.cz / Ostrava / Cvičení / Tai chi studio Ostrava | Cvičení proti stresu a na bolest zad

Tai chi studio Ostrava | Cvičení proti stresu a na bolest zad

Zdravotní tai-chi program proti stresu a na bolest krční páteře, bolest bederní páteře a bolest hrudní páteře, prostě jemné cvičení na bolest zad při sezení v kanceláři.

Tai chi studio Ostrava je oáza, kde stres nemá místo.

Zpomalit, zastavit se a zklidnit. Trenér Marcel a cvičení tai chi jsou takové malé lázně pro vaši hlavu i tělo.

Zbavíte se bolesti páteře ze sezení v kanceláři, ulevíte si vyčerpání a stresu. Budete spokojenější, klidnější a emočně vyrovnanější. Zdravotní cvičení tai chi s Marcelem je vaše cesta relaxace. Kurzy tai chi:

- tai chi cvičení pro seniory

- skupinové lekce tai chi

- tai chi online kurzy

Hledáte, jak dobít baterky? Naberte energii do dalších dnů ve zdravotním programu tai chi studia Ostrava s profesionálním trenérem Marcelem.

Hledáte tai chi v Rychvaldě? Pátráte po cvičení tai chi v Orlové? Bádáte, kde cvičit tai chi v Havířově? Vyhledáváte na internetu klub tai chi v Bohumíně? Zjišťujete, kam jít trénovat tai chi ve Frýdku Místku? Uvažujete o cvičení tai chi v Hlučíně? Přemýšlíte o tai chi v Petřvaldě?

Není u vás kurz tai chi? Nevyhovuje vám zaměření lekce tai chi na soutěže, sebeobranu nebo vám nesedí přístup instruktora?

Tak pojďte cvičit zdravotní tai chi v Ostravě na dostupné a dobré adrese s pohodovým trenérem Marcelem, kde jsou lekce tai chi pro začátečníky a orientované na zdravotní problémy jako je bolest zad, bolest kloubů nebo ztuhlé klouby, na jemné posílení svalů, ale také na cvičení jako je svalová relaxace nebo dechová cvičení.

A také zlepšíte svou paměť, pozornost, prostorovou orientaci, koordinaci a další mozkové funkce.

Stačí udělat první krok a přejít na webové stránky tai chi studia Ostrava.

Kontakt
E-mail: marcel@taichistudio.cz
Web: https://www.taichistudio.cz